Анна Сенік (псевдонім Ładna Kobieta) (ladna_kobieta) wrote,
Анна Сенік (псевдонім Ładna Kobieta)
ladna_kobieta

"Захисники Вітчизни: від Київської Русі і до сьогодні": Волонтер АТО

До фотопроекту для Міністерства оборони "Захисники Вітчизни: від Київської Русі і до сьогодні" включено волонтера АТО. На нашу думку, сьогодні ці люди є повноцінними захисниками рідної землі, оскільки їх важка, щоденна, відповідальна праця забезпечує передову, і робить можливим саме ведення цієї війни. Зважаючи на актуальність саме цього образу ми вирішили дочасно презентувати ці фотографії.
Фотопроект "Захисники Вітчизни: від Київської Русі і до сьогодні" відзнятий для Міністерства оборони України з метою патріотичного виховання молоді, її національної свідомості й поваги до власної історії, а також наочного ілюстрування історії військових формувань в Україні. Це мабуть один із наймасштабніших історичних і чи не єдиний із військово-історичних фотопроектів в Україні, створений зусиллями молодих митців, реконструкторів, істориків і військових. У ньому ми розказуємо і показуємо як виглядали люди, що на протязі всієї нашої історії захищали Вітчизну: воїни Київської Русі, лицарі Середньовіччя, Запорізькі козаки, бійці УПА, армії УНР, УГА, Січові Стрільці, та багато інших, в тому числі герої сьогодення - бійці і волонтери АТО.
Для зйомок волонтера АТО ми запросили добре відому багатьом волонтерку - Ірину Коваленко (Бурбан).  Іра допомагає бійцям від самого початку війни, вона зібрала і відправила вже сотні вантажів і передач з необхідними речами на фронт. Фотосесія відбувалась за кілька годин до її від'їзду в Пєскі, куди ризикуючи життям Іра супроводжувала вантаж. На момент публікації Ірина вже повернулась і збирає передачу в Дебальцево. Ця мініатюрна дівчина виглядає оманливо тендітною, та насправді вона сильна, смілива і дуже віддана Вітчизні і справі забезпечення українського фронту. Завдяки таким людям ми переможемо. Слава Україні!
P.S. Ваш захват і підтримку Ви найкраще висловите у допомзі Ірині по збору речей і коштів:
Карта приват банка 5168 7423 1179 1978 Філатова Юлія
Бурбан Ірина моб. 093 232 42 62
Вконтакті: http://vk.com/daughtertota1а
2а

4а
5а3а
Tags: АТО, Захисники Вітчизни, волонтери, війна
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment